Przebieg Transakcji

Mieliśmy od Państwa wiele zapytań, odnośnie tego jak wygląda przebieg transakcji z nami, w odpowiedzi zamieszczamy informację.

  • Kontaktujecie się Państwo z nami, krótko opisujecie swoje auto, odpowiadacie na kilka pytań dotyczących samochodu i podajecie oczekiwaną cenę sprzedaży.

  • Jeżeli po wstępnej rozmowie obie strony są zaiteresowane, umawiamy się na spotkanie. Państwo wybieracie datę, godzinę i miejsce, jednak ze względów bezpieczeństwa nie umawiamy się na stacjach benzynowych i innych miejscach tego typu. Preferujemy miejsce zamieszkania lub miejsce pracy.

  • Spotykamy się na oględzinach samochodu. Jeśli proponowana cena jest adekwatna do stanu auta, przeprowadzamy transakcję. W innym wypadku proponujemy cenę za która możemy odkupić samochód. Ostateczna decyzja należy do Państwa.

  • Kiedy cena zostanie uzgodniona sporządzamy umowę kupna- sprzedaży. Wedle życzenia sporządzamy wypowiedzenia umowy OC, dzięki czemu klient dostanie zwrot pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej za pozostały okres ubezpieczeniowy. Płacimy gotówką "do ręki" lub wedle życzenia przelewem na konto.